Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1
Yzy.coding


Sarbatori Fericite " 2o14 "

Yzy.coding

Administrator

Administrator
bula si cu strula erau saraci lipiti pamantului si au pus la cale sa se imbogateasca.s-au vorbit sa plece in lumea larga si dupa o luna sa se gaseasca la locul potrivit.
dupa o luna s-au reintalnit,strula putred de bogat,bula rupt de foame si amarat tare de tot.
bula catre strula-ce dracu ai facut ba de ai ajuns bogat?
ba am luat un par si am plecat prin paduri,pe campuri.unde gaseam o gaura de sarpe ma opream,si sasaiam.eu sas,sarpele sas si cand scotea capul din gaura ai dadeam cu parul in cap,il omoram si-l jupuiam de pele pe care o vindeam.asa
am ajuns bogat. bine zise bula mai incerc si eu o data,ne gasim dupa o luna in locul amintit. dupa o luna cand vine strula afla de la prieteni ca bula e pe moarte la spital.atunci strula fuge la spital sa vada ce e cu bula.bula era bucati facut fara maini fara picioare era pe moarte.ce ai patit intreaba strula?ba zice bula am luat un par si am plecat dupa serpi.gaseam o gaura ma opream si sasaiam,eu sas el sas si cand scotea capul il omoram si ai luam pielea.am inceput sa fac bani frumosi,pana intr-o zi cand am gasit o gaura mare de tot si am zis ca ma imbogatesc tare ca e vre-un balaur mare.am luat si o ranga mare si un topor si hai pe el.m-am dus la gaura si am sasait sa iasa balauru.eu sas el sas eu sas el sas si cand colo ce sa vezi zise bula a iesit ditamai trenul. =))

http://europa.infinigame.net

#2
Trojan4u


Sarbatori Fericite " 2o14 "

Trojan4u

User skill +2

User skill +2
Laughing  off mane e tare bancu !

#3
Marioane


Sarbatori Fericite " 2o14 "

Marioane

Membru csExtream

Membru csExtream
Ha , Ha , Bravoo !!!

#4
Continut sponsorizat


Sarbatori Fericite " 2o14 "




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]